Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / TACINUR

TACINUR

Akademik kariyerine Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuarı Viyola Anasanat Dalında başlayıp,Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Viyola Anasanat Dalında devam edip eğitim sürecini Balıkesir Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümünü Birincilik ile  bitirmiştir.
Sanatcı Eğitim hayatı içerisinde Cihat Aşkın ve Küçük Arkadaşları (CAKA) projesinde,Popstar Alaturka’da ve Balikesir Üniversitesi Akademik Orkestra’sın da Viyola Sanatçısı olarak yer almış olup ve yine pek çok grup içerisinde Solistlik yapmıştır.
Halen Selami Şahin orkestrası içerisin de Viyola Sanatçısı ve Vokal olarak calışmaktadır.Yakın bir zamanda Albümü çıkacak olan sanatçının Özel Grubu ile yapmış olduğu Konser çalışmaları devam etmektedir.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...