Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / NALAN ALTINÖRS

NALAN ALTINÖRS

Eğitimini Ankara ve İzmir’de tamamladı.1981’de TRT tarafından Türkiye genelinde açılan sınavı kazanarak birçok Türk Müziği sanatçısının yani sıra Ferit SIDAL (Türk Müziği nazariyatı), Kutlu PAYASLI (repertuar), Yılmaz YÜKSEL ve Ahmet HATİPOGLU (solfej) ile eğitim gördü. İki yıllık staj döneminden sonra 1983’de İzmir Radyosu’nda ses sanatçısı olarak göreve başladı ve 1992’de de bu görevinden ayrıldı.

Bugüne kadar sayisiz konserler veren Nalan ALTINÖRS’ ün repertuarında genellikle neo-klasik eserler bulunmakta ve seslendirdiği besteciler arasında Sadettin Kaynak,Selahattin Pınar,Dramalı Hasan,Şükrü TUNAR ,Yasarı Asim ARSOY ve Avni ANIL’ın besteleri önemli bir yer tutmaktadır.7 adet albüm çalışması yapmış yurt içinde ve yurt dışında pek çok konserler vermiştir.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...