Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / HAMİYET

HAMİYET

Hamiyet Sezgin 1976 yilinda Balikesir’de dogdu.Hamiyet Sezgin ilk,orta ve lise egitimini Balikesir’de tamamladi.1993 yilinda mezun oldu.1994 yilinda ITU Türk Musikisi Devlet Konservatuari’ni kazandi.Prestij Müzik ortaklarindan ve sanatci arkadasi Mahsun Kirmizigül’le tanismasi o yillara rastliyor.Yazlari Denizli Belediye Konservatuari’na devam etti.Daha öncede Balikesir’de bulundugu yillarda Balikesir Halk Egitim Merkezi Korosu’na devam eden Hamiyet uzun zaman Sef Sitki Sahil’den ders almisti.Hamiyet 1996 yilinda konservatuar sinavlarina girdi ve kazandi.Su anda 3.sinifta olan Hamiyet’in Prestij Müzik’le albüm icin söz kestigi tarih 13 Haziran 1995.Ilk albümü Prestij Müzik tarafindan piyasaya cıkan Hamiyet emekli bir anne babanin iki cocugundan biri…Kücük yaslardan bu yana müzige olan tutkusunu hicbir seye degismemis..

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...