Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / GÖKÇE ERİŞ

GÖKÇE ERİŞ

İzmir Kiraz’da 1974 yılında doğdu.İlk,orta ve lise öğrenimini bu ilçede tamamladı.Lise yıllarında UD dersleri almaya başladı.Yine aynı yıllarda Ödemiş Musiki Cemiyeti’nin çalışmalarına da katıldı.1992 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünü kazandı.Ses eğitimi 2. sınıfta iken TRT İzmir Radyosu Türk Sanat Muziği istisna akitli Ses Sanatçılığı sınavını kazanarak beş yıl süre ile İzmir Radyosunda görev yapti.
Okul yıllarında; Ali Rıza AVNİ,Akin ÖZKAN,Onur AKDOĞDU,Güldeniz EKMEN AGİŞ,Kutlu PAYASLI,Selim ÖZTAŞ,Toygun DİKMEN,Mustafa HOŞSU,Hale GÜR..Radyo’da; Mülkiye TOPER,Avni ANIL,Nursal Unsal BIRTEK’ten istifade etti.
1998 yılında Aralık ayında KÜLTÜR VE TURİZM Bakanlığı Edirne Devlet Türk Müziği Topluluğuna yetişmiş sanatçı olarak göreve başladı.Bir dönem Edirne’de görev yaptıktan sonra KÜLTÜR ve TURİZM Bakanlığı İzmir Devlet Klasik Türk Muziği Korosu’na naklen atandı.r.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...