Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / AYŞE TAŞ

AYŞE TAŞ

1 Şubat 1955 yılında Ordu’nun Ünye İlçesi’nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Devlet Konservatuarı’na gitmeye hak kazanmıştı, fakat maddî yetersizlikler nedeniyle gidememiştir.Musikî çalışmalarında en büyük desteği eniştesi “Ayhan KOCAGÖZ” olmuş Ve müzik hocası olan “Ali Nihat KARAMEMİŞOĞLU”dan dersler almaya başlamıştır.Daha sonra Ankara’ya yerleşerek, kendi imkânlarıyla çalıştı.Müziğe başladığından bu yana yaptığı sahne çalışmalarında tabii ki birçok ünlü sanatçı ile sahne paylaştı. Bunlar kısa süreliydi. TRT’de yaptığı programlar içersinde en etkilendiği çalışmalar ise sayın MÜZEYYEN SENAR , SAFİYE AYLA , PERİHAN ALTINDAĞ SÖZERİ, SEVİM TANÜREK, BÜLENT ERSOY hanımefendilerle yaptığı TV programlarıdır.Ankara’ya yerleştikten sonra Karşısına “Ziya TAŞKENT, Selahattin ALTINBAŞ ve Saim KONAKÇI” çıktı..Ankara Radyosu’nun Ön Dinleme Sınavları’nı sonra da 1987’de Yetişmiş Sanatçı Sınavları’nı kazanarak “TRT SES SANATÇISI” unvanıyla TRT kadrosuna girdi.Halen Yuriçi ve Yurtdışı çalışmalarını sürdürmektedir.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...