Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / ALİ ÇAKAR

ALİ ÇAKAR

Edremit’te doğdu. İlk Öğrenimini Akçay ilkokulunda bitirdi. Ortaokul ve Liseyi İzmir İnönü Lisesinde tamamladı. Ortaokula başladığında bağlama kursu aldı ve altı ayda bağlama çalmayı öğrendi. Çocuk sanatçılar döneminde dört adet albüm çalışması yaptı. Liseyi bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuarını üçüncülükle kazandı ve üçüncülükle bitirdi.Üniversite yıllarında solo ve koro olmak üzere birçok konser verdi. Üniversiteyle katıldığı Türk Halk Oyunlarında iki dünya, üç Türkiye birinciliği aldı. Konservatuarı bitirdikten sonra yüksek lisansını tamamladı ve aynı okulda kadrolu öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Türk Halk Müziği Repertuar, Solfej Nazariyat ve Bağlama derslerine girdi. TRT nin açmış olduğu akitli ses sanatçısı sınavını kazandı. 2004 yılında TRT İzmir Radyosunda kadrolu olarak göreve başladı. Halen görevini sürdürmekte olan sanatçı, TRT Ankara Televizyonu tarafından hazırlanan “Tatlı Dile Güler Yüze”, TRT İzmir Televizyonu tarafından hazırlanan “Yaşamın Sesi Türküler” programlarını sundu. Ankara Televizyonu tarafından hazırlanan “Türkülerle Süper Gece” programında ses sanatçısı olarak görev aldı.TRT İzmir Radyosu THM sanatçıları konserlerini ve TRT İzmir Radyosunda 26 hafta boyunca canlı olarak yayınlanan “Gençlerle Türk Halk Müziği” programını yaptı ve yönetti. Şu an TRT Avaz kanalında her hafta cuma günleri 20:30 – 22:30 arası Türkü Söylemek Lazım programının sunuculuğunu ve solistliğini yapmaktadır.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...