Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / İHSAN GÜVENÇ

İHSAN GÜVENÇ

İhsan Güvenç 2  Mayıs 1983’de Gaziantep’te doğdu. İlkögretim, ortaögretim ve üniversite tahsilini yine Gaziantep’te tamamladı. Dört kardeşten en küçüğü olan İhsan Güvenç’in iki ağabeyi ve birde ablası bulunmakta. İhsan Güvenç’in müziğe olan merakı ortaokul yıllarında ağabeyine ait bağlama ile başladı. Lise yıllarında klavye çalmaya başlayarak müzikle daha da iç içe oldu.
Müziğe olan merakı ve sevgisi bir yaşam tarzına dönüştü ve lise eğitiminden sonra Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı – Ses Eğitimi Türk Sanat Müziği bölümünde eğitimine devam ederek kanun ve piyano dersleri almaya başladı. İhsan Güvenç öğrencilik dönemlerinde Gaziantep’te halen mevcut olan üç ayrı musiki derneğinde ve korolarında koristlik ve solistlik yaptı. Karşısına çıkan diğer imkanları görmezden gelerek kendini müziğe adadı, üniversite tahsilini Şeref öğrencisi olarak bitiren İhsan Güvenç tahsil sonrası vatana olan borcunu şerefle ödemek için İzmir Narlıdere’de Ege Ordusu Bölge Bando Komutanlığında askerlik görevini tamamladı ve Askerlik teskeresiyle birlikte birliğinden aldığı takdir belgesi ile memleketine döndü.
Ailesinin de isteği ve desteği ile özel bir kanalda yayınlanan Popstar Alaturka yarışmasına katılan İhsan Güvenç gösterdiği performans ile Türkiye ve memleketi olan Gaziantep’de müzikseverlerin desteğini aldı ve birinci oldu.
Şu sıralar birbirinden Değerli Müzik Üstatlarıyla birlikte albüm çalışması yapan İhsan Güvenç ilk albümünü yapacak olmanın heyacanını taşıyor.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...