Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / ESRA İÇÖZ

ESRA İÇÖZ

9 Ocak 1978 yılında istanbulda dogdu.ilk ve orta eğitiminden sonra lise eğitimini Burhan Felek Lisesinde tamamladı. 1994’de Üsküdar Musiki Cemiyetine girdi.5 yıl süreyle burada repertuar,usul ve nazariyat dersleri aldı.

1996’da İstanbul Teknik Üniversitesi devlet konservatuarı sınavlarına girerek iki bölümde okumaya hak kazandı,ses eğitimi bölümünde eğitimine başladı,Prof.Dr.Alaeddin Yavaşca,Tülun Korman,Çetin Körükçü,Selahattin İçli,Rahmi Sönmezocak gibi değerli hocalardan ders aldı.

Aynı yıl TRT İstanbul radyosunun acmış oldugu amatör ses yarışmasında Marmara bölge birincisi seçildi.

1997’de yine TRT İstanbul radyosunun yetişmiş ses sanatçı sınavını kazanarak bu kurumda görev yapmaya başladı.TRT’de birçok konser ve etkinliklerde yer aldı. 2001’de İ.T.Ü devlet konservatuarı ses eğitimi bölümünden birincilikle mezun oldu,bir yıl müzik öğretmenliği yaptı

Türkiyenin birçok yeride bulunan Musiki derneklerinin düzenlediği konserlere konuk sanatçı olarak davet edildi 2004 yılında bestekar Esma Karamancı’nın eserlerinden oluşan adlı albüm çalışmasında solist olarak yer aldı 2005 yılında kurulan Cemal Reşit Rey İstanbul Türk Müziği Topluluğuna katıldı.Halen bu topluluktaki çalışmalarına devam etmektedir.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...