Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Reklam FM / KLİPLER / BEKİR ÜNLÜATAER

BEKİR ÜNLÜATAER

Bekir Ünlüataer 1976 yılında Istanbul’da dünyaya geldi.İlk ve orta öğrenimini İstanbul yerine babasının mesleki görevi nedeniyle Nevşehir’de tamamlamak zorunda kaldı. 1990 yılında ailesiyle birlikte tekrar İstanbul dönüş yaparak Lise eğitimine başladı. İstanbulan dönüşün ardından 2 yıl sonra 1992 yılında Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne katıldı ve 4 yıl boyunca cemiyet içerisindeki bir çok kıymetli hocalarından usül,nazariyat, solfej, repertuar,ve musiki edebiyatı eğitimi aldı. 1994 yılında yine İstanbul’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tanburi Sadun Aksüt ve Melehat Pars’tan repertuar ve Süheyla Altmışdört’ten de Türk Müziği, solfej ve nazariyet dersleri üzerine ciddi eğitim aldı. 1996-1997 yıllarında  Mesleki kariyerine TRT Gençlik Korosu’nda Tenör olarak devam etti.1997 yılında İ.T.Ü, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavlarını kazanarak Ses Eğitimi Bölümü’nü birincilikle tamamlayan Bekir Ünlüataer 1999 yılında devlet resmi yayın organı TRT düzenlediği ses yarışmasında İstanbul Bölge Birinci’liği ünvanını kazandı. Aynı yıl içerisinde okul eğitimi ile birlikte TRT İstanbul Radyosu’nda konser ve cd çalışmalarında görev aldı. 2003 yılında Konservatuar dan mezun olarak eğitmini tamamladı. 2005 yılında TRT nin düzenlemiş olduğu “Alaturka Beste Yarışması”nda seslendirdiği eser birinci oldu. -12-16 Mayıs 2004 tarihlerinde Kutsi Ergüner Topluluğu’yla İstanbul “Aya İrini Kilisesi”nde Bizans ve Anadolu Tasavvuf Müzikleri’nin icra edildiĝi konserde yer aldı. Kutsi Ergüner’in “Osmanlı Davulları” projesiyle Fas’ın başkentinde konser veren sanatçı yine aynı toplulukla 4-6 temmuz 2006 tarihleri arasında İspanya’nın başkenti Granada’da tarihi “El-Hamra” Sarayı’nın kemerleri arasında “Ferahfeza Mevlevi Ayini”ni icra etti. -25 Aralık 2006 tarihinde Golden Horn Ensemble ile Almanya’nın Köln şehrinde yapılan “Mevlevi Ayini”nde yer aldı. -2005 yılında kurulan CRR türk Müziĝi topluluĝu ile sayısız konserler veren Bekir Ünlüataer haken devlet bünyesinde TRT Radyo ve televizyonları, yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere profesyonel anlamda çalışma ve  konserlerini devam etmektedir.

Kontrol Et

selami-sahin-2014-07-13

SELAMİ ŞAHİN

Selami Şahin, 15 Ağustos 1948’de Yayladağı, Hatay’da doğdu. Altı kardeşten dördüncüsü olarak dünyaya gelen Şahin’in müziğe olan ...